Pierwsze spotkanie klubowiczów w roku 2016

W dniu 27 kutego 2016 r. w sali konferencyjnej kętrzyńskiego dworca kolejowego, odbyło się spotkanie członków Klubu Turystyki Rowerowej RASTEN.

Na początku spotkania, prezes i wiceprezes klubu wręczyli uczestnikom spotkania znaczki do legitymacji PTTK na rok 2016, dziękując za terminowe opłacenie skadek PTTK.

Głównym punktem spotkania była prezentacja propozycji terminów, w których miałyby być realizowane wycieczki rowerowe. Ożywiona dyskusja nad terminami oraz przebiegiem tras w nowym sezonie była bardzo ciekawa. Wszyscy zgodziliśmy się, że chcielibyśmy zrealizować wszystkie zaplanowane przez nas wycieczki.

Po omówieniu terminów i tras proponowanych przez Zarząd klubu, kolega Grzegorz przedstawił propozycję wspólnego wyjazdu na Bornholm w sezonie letnim oraz omówił szczegółowo wszystkie sprawy dotyczące ewentualnych kosztów, noclegów, wyżywienia i przejazdów oraz atrakcji, jakie można zobaczyć na tej duńskiej wyspie. Wycieczka ta jest bardzo interesującą propozycją, z uwagi na to, że Grzegorz był już na Bornholmie w poprzednim sezonie i zaoferował swoją pomoc, jako przewodnika na tym zagranicznym wyjeździe.

Kolejnym punktem spotkania było wręczenie klubowiczce Krysi odznaki KOP w stopniu Popularnym, zweryfikowanej jako pierwszej w 2016 r.

W czasie spotkania Prezes klubu wręczył klubowiczom “Atlas Rowerowy Województwa Warmińsko-Mazurskiego” wraz z mapą opisującą przebiegający przez nasze województwo Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Publikacja została pozyskana dzięki uprzejmości Kętrzyńskiej Informacji Turystycznej, za co serdecznie dziękujemy.

Na zakończenie naszego spotkania, koleżanka Ania odczytała nam swój wiersz opisujący nasz klubowy wyjazd do Kruklanek.

Comments are closed.