24.04.2012 – okolice działek – 11 km

Dzisiaj tj. 24 kwietnia 2012 r., po godzinie 17.00 wyruszyłem drugim rowerkiem na małą przejażdżkę po terenie przylegającym do działek ogrodniczych oraz starej wieży ciśnień w kierunku Bartoszyc.

Początek trasy wiódł od domu do terenów ogrodów działkowych. Następnie pojechałem w kierunku Gnatowa do starej wieży ciśnień. Nie mogłem wracać przez centrum Kętrzyna, gdyż ten rower nie posiadał oświetlenia a tylko odblaski i wolałem nie ryzykować mandatu od “drogówki”. Wróciłem tą samą trasą.

Trasa spokojna, prawie zerowy ruch samochodowy. Po drodze spotkałem jednego biegacza oraz trzech rowerzystów. Było dosyć wietrznie. Słońce chyliło się ku zachodowi i żałowałem, że nie miałem ze sobą aparatu fotograficznego. Kilka zdjęć zrobiłem telefonem komórkowym, ale jednak rozdzielczość 2 MP to nie wiele co widać na jakości zdjęć.

Dzisiejsza wycieczka była takim sprawdzeniem drugiego rowerku po zimowaniu w piwnicy i przed sobotnim rajdem PTTK. Będzie na nim jechał ktoś z rodziny i wolałem go przetestować. W tym roku jeszcze rower “Alex” aluminiowy nie miał okazji jeździć. Małej regulacji wymagają przerzutki. Poza tym wszystko gra.

Dzisiejszy przejazd wyglądał tak:

 

Comments are closed.